Łączna liczba wyświetleń

28 października 2018

GRZEJNIK KONWEKTOROWY CH2500DW MALTEC
W okresie jesienno-zimowym pogoda nie rozpieszcza, a coraz niższa temperatura może sprawiać, że nie czujemy się komfortowo w przebywanym pomieszczeniu. W odpowiedzi na nasze potrzeby przychodzi nam firma Maltec z grzejnikiem konwektorowym, który
podnosi temperaturę w pomieszczeniu już kilka minut po włączeniu.  Idealny do biur, domów, sklepików, mieszkań. Główną zaletą grzejnika jest termostat, który ustawiony jednorazowo utrzyma temperaturę panującą w pomieszczeniu bez dodatkowej ingerencji. Parametry:

 • Ilość ustawień mocy: 750 - 1250 - 2000 Watt
 • Termostat
 • Zabezpieczenie przed przegrzaniem
 • Lampki kontrolne
 • Turbo nawiew
 • Uchwyty do przenoszenia
 • Wolnostojący + montaż na ścianie
 • Zasilanie: 220-240V 50/60Hz
 • Waga netto: 2,3 kg
 • Kolor: biały
 • Wymiary urządzenia: 52,0 x 34,0 x 11,0 cm

Grzejnik konwektorowy CH2500DW działa na zasadzie podgrzewania przepływającego przez niego powietrza. Oplot grzewczy wykonany jest z cieniutkich zwojów które nagrzewają się o wiele szybciej niż grube grzałki, dzięki czemu grzejnik działa już po 2 minutach od włączenia. Nagrzane powietrze wydostaje się poprzez górną kratkę konwektora rozprzestrzeniając się po pomieszczeniu. Poprzez zamontowany termostat, możemy ustawić pasującą dla pomieszczenia temperaturę, a grzejnik sam zadba aby utrzymała się na tym poziomie.

Regulowana Moc

Zakres regulacji 750 - 1250 - 2000W

Grzejnik Konwektorowy CH2500DW posiada regulowaną moc ogrzewania. Można go ustawić na 3 poziomach, w zależności od potrzeb.
Łatwość w przełączaniu mocy grzejnika zapewniają dwa przyciski z sygnalizacją, które wskazują czy termostat osiągnął pożądaną temperaturę.Energooszczędny

Oszczędzasz energię elektryczną

Grzejnik posiada termostat który wyłącza urządzenie automatycznie, gdy temperatura w pokoju osiągnie ustawioną wartość. Grzejnik nie pracuje cały czas - oszczędza energię. Grzejnik konwektorowy wykorzystuje ogrzewanie cyrkulującego powietrza zapewnia niemal natychmiastowe odczucie zwiększenia temperatury.


Grzejnik można przymocować do ściany, lub doczepiając nóżki używać jako wolnostojącego, nie ogranicza się do jednej przestrzeni, z powodzeniem można go zainstalować w każdym rodzaju pomieszczenia.
W zestawie nie znajdują się mocowania umożliwiających zawieszenie grzejnika.


Zabezpieczenie przed przegrzaniem

Wbudowany system zabezpieczający chroni przed przekroczeniem dopuszczalnej temperatury odcinając niezwłocznie zasilanie.
Urządzenie znajdzie zastosowanie w każdej panującej temperaturze, dzięki możliwości chłodnego nawiewu lub ogrzewania.


Przykłady zastosowań
Pomieszczenia biurowe wymagające dogrzania, lub nie posiadające go wcale.

Idealne rozwiązanie dla mieszkań, zanim na dobre zacznie się sezon grzewczy.
Przyda się do campera/biwak jeżeli lubimy spać w ciepłym pomieszczeniu.
Na działce gdzie często nie ma żadnego innego źródła ogrzewania.Z naszej opinii grzejnik konwektorowy świetnie spełnia swoje zadanie. Mąż lubi wieczorami majsterkować przy aucie w garażu, gdzie temperatura temu nie sprzyjała od kilku tygodni (dodam, że jest zmarzluchem). Dzięki  Maltec i zakupionemu grzejnikowi mąż może kontynuować swoją pasję, a ja mam pewność, że nie nabawi się znów przeziębienia. Urządzenie jest proste w użyciu, szybko podnosi temperaturę w pomieszczeniu i nie kosztuje wiele. 
Grzejnik Konwektorowy CH2500DW mozecie nabyć tutaj→https://maltec.pl/ogrzewanie/grzejnik-konwektorowy-ch2500dw-natychmiastowe-ogrzewanie.html?fbclid=IwAR2-7ne5Z6uVaVPA72YtQ_DTli8AUW79N_Hy2T_wW-4-Qsp42ZWopH4h3-g

Polecamy zapoznać się z szerokim asortymentem firmy Maltec.

Na stronie maltec.pl znajdziemy:
Myjki ciśnieniowe, czyściki i mopy parowe, parasole grzewcze, lampy owadobójcze, odkurzacze, klimatyzery i nawilżacze, urządzenia grzewcze. 9 komentarzy:

 1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 2. Faktycznie takie grzejniki https://interblue.pl/grzejniki,c,42 są doskonałe w różnego rodzaju biurach czy tam gdzie pracujemy. Można również w domu bez problemu sobie taki grzejnik podłączyć i dosłownie za chwilę mamy ciepło.

  OdpowiedzUsuń
 3. To może dosyć sporo was kosztować. Co do instalacji grzewczych warto postawić na pomoc takich firm jak https://el-san.pl

  OdpowiedzUsuń
 4. Jak dla mnie grzejnik elektryczny konwektorowy to doskonałe rozwiązanie jeżeli nie mamy możliwości podłączenia się do centralnego ogrzewania. Zresztą takie grzejniki elektryczne mają bardzo szerokie zastosowanie co czyni je jeszcze bardziej funkcjonalnymi.

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetna sprawa. Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 6. Jak dla mnie samo korzystanie z grzejników na prąd raczej mija się z celem, gdyż chyba bym nie zapracowała na rachunki. U siebie również i w firmie mam ogrzewanie gazowe. Odkąd skorzystałam z oferty https://poprostuenergia.pl/gaz-dla-firmy/ to już wiem, że był to doskonały wybór.

  OdpowiedzUsuń
 7. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 8. Ja myśle, że gazowe ogrzewacze pomieszczeń to świetna sprawa żeby dogrzać pomieszczenie. U nas w domu niby jest ciepło, ale jeden pokój zawsze jest niedogrzany. Odpowietrzanie grzejników pomaga na chwilę. Dlatego myślę o ogrzewaczu gazowym do niego.

  OdpowiedzUsuń