Łączna liczba wyświetleń

07 września 2016

JAK TANIO OZDOBIĆ DZIECIĘCY POKÓJ?

JAK TANIO OZDOBIĆ DZIECIĘCY POKÓJ? ... ja juz wiem!
Wielu rodziców głowi się jak przyozdobić pokój swojej pociechy w miare tanim kosztem. Przyznam sama się nad tym zastanawiałam i znalazłam świetne rozwiązanie! Piękne, trwałe i ładnie zdobiące ściany NAKLEJKI. To rozwiązanie do małych i dużych pokoi, by stworzyc przytulny, bajkowy klimat. Dostępne w różnych wzorach, kolorach i wymiarach. Na https://www.walldecor.com.pl/ w bardzo przystepnych cenach.
Córka bardzo lubi sowy, więc przy wyborze naklejki nie mieliśmy wątpliwości. "Kolorowa sówko szepnij mi na uszko
skąd ty przyleciałaś i w moim domku zamieszkałaś?
Walldecor nas stworzyło, bo każde dziecko o takim prezencie marzyło
Teraz zdobię Twoją ścianę i patrzę na szczęśliwe buźki młodociane."

Bezpośredni link do naklejki: https://www.walldecor.com.pl/pl/p/Sowy/69
Zamówienie dotarło ekspresowo (za co duży plus). Przesyłka była bardzo solidnie zapakowana (za co kolejny plus). Cała naklejka znajduje się na dwóch arkuszach (60 x 90 cm). Naklejka podzielona została na poszczególne, ponumerowane elementy, które należy przyklejać krok po kroku na daną powierzchnie... i tu Kochani zaczyna się zabawa. Możemy użyć swojej wyobraźni i dane elementy skomponować zupełnie inaczej niż sugeruje nam producent. Sądzę, że naklejka sprawdzi się również na meblach... juz wyobrażam sobie w pokoju córki, białą szafę przyozdobioną własnie w ten sposób.


Naklejka jest trwała, ma żywe kolory, jest po prostu bajeczna! Córka jest nią zachwycona i już nie możemy doczekać się frajdy przy jej naklejaniu na ścianę. Niebawem z pewnością pochwalimy się naszym dziełem :)
Zajrzyjcie koniecznie na stronę Walldecor.com.pl, gdzie kolorowy świat naklejek czeka na Was i Wasze dzieci.
Przypominam o KONKURSIE NA FB --->tutaj gdzie do wygrania mamy dla Was wspaniałą naklejkę i kupony rabatowe.

1 komentarz: