Łączna liczba wyświetleń

19 września 2016

Dom pełen zapachu- BISPOL

Jakiś czas temu miałam przyjemność odebrać bardzo pachnącą i kolorową paczuszkę od BISPOL. Piękny zapach, który towarzyszył przy rozpakowywaniu zawartości był długo wyczuwalny w całym mieszkaniu. Świece zapachowe pachną nie tylko wtedy, gdy sa zapalone, ale także kiedy po prostu zdobią wnętrze. Świece zapachowe to nie tylko klasyczny, bardzo estetyczny dekor, to nie tylko źródło światła, które stanowi przyjemną, bardzo romantyczną alternatywę dla żarówki.
Świece zapachowe to ogromna gama aromatów, które potrafią nadać wnętrzu mieszkania niepowtarzalny klimat, w którym miło jest odpocząć, przenieść się w błogi nastrój odprężenia...ŚWIECE ZAPACHOWE BISPOL
... najwyższa jakość aromatu!

... o czym sama przekonałam się testując różne zapachy świec tejże firmy. Świece mają długotrwałe, ciekawe zapachy. Są w żywych, pięknych kolorach. Długość palenia wskazana na opakowaniu, zgadza się z rzeczywistościa.
Najbardziej uwiódł mnie Blue sky (niebieskie niebo), zapach bardzo delikatny i subtelny, który przypomina woń wyszukanych perfum. Cos nie do opisania!  Zapraszam Was na stronę fb 

O FIRMIE

Bispol to firma rodzinna, której MISJĄ od 1993 roku jest:
• Sprzedawać na rynki światowe towary najwyższej jakości, dające pełną satysfakcję klientom, przy zastosowaniu innowacyjnych technologii.
• Zarządzać w oparciu o zasady etyczne, zgodnie z polityką socjalną oraz dbać o środowisko naturalne.
"Naszą firmę tworzą ludzie, którzy z pasją i zaangażowaniem przygotowują asortyment odpowiadający potrzebom odbiorców. Cechuje nas kreatywność, profesjonalizm oraz indywidualne podejście do klientów i ich potrzeb. Jesteśmy otwarci na nowości oraz wszelkie sugestie, gotowi dopasowywać naszą ofertę do indywidualnych oczekiwań odbiorców."...jak również strone internetową http://www.bispol.pl/, gdzie możecie apoznac się z bardzo szeroką ofertą róznego rodzaju świec. 

1 komentarz: